Billedet på sidehoved
  • hjoerringskolen@hjoerring.dk

 

Skolens ledelse

 


 

Anni Stilling
Distriktsskoleleder

Tlf.: 4122 4001
anni.stilling@hjoerring.dk

 
 

 

Anni Jellesmark
Administrativ leder

Tlf.: 7233 4363 / 4122 4363
annie.jellesmark@hjoerring.dk

 
 
 

Lillian Horsfeldt

Skoleleder G3, Kløver og Heltid. 

Tlf.:7233 4023 / 4122 4023
Lillian.horsfeldt@hjoerring.dk

 
 
 

Rikke Birgitte Hedenskog

Skoleleder Kontaktklasserne og STL 

Tlf.: 7233 5887 / 4122 5887
rikke.hedenskog@hjoerring.dk

 

 

Lene Hangaard
Skoleleder G2 klasserne

Tlf.: 7233 3933 / 4122 3933
lene.hangaard@hjoerring.dk

 

 

 

Kristina Toft

Skoleleder ADHD klasserne

Tlf.: 4193 4193
kristina.toft@hjoerring.dk

 

 

Steen Rubæk

Skoleleder TF klasserne

Tlf.: 7233 4361 / 4122 4361
steen.rubaek@hjoerring.dk

 
 
 
 

Lars Christian Malmgaard
Serviceleder 

Tlf.: 7233 3856 / 4122 3856
lars.christian.malmgaard@hjoerring.dk